O firmie


FotolabNET to nowoczesna firma fotograficzna świadcząca usługi fotograficzne zarówno stacjonarnie jak i za pośrednictwem internetu. Nasz zakład fotograficzny usytuowany jest w zrewitalizowanej części Słupska z dogodnym dojazdem do samej siedziby. Jako firma prężnie rozwijająca się duży nacisk kładziemy na jakość naszych produktów dlatego wszystkie zlecenia realizujemy na najnowocześniejszych maszynach fotograficznych na rynku. Do dyspozycji mamy jeden z najlepszych mokrych minilabów AGFA d-lab.2 wywołujący zdjęcia cyfrowe w rozdzielczości aż 400 DPI (standard to 300 DPI). Jeżeli mokry minilab drukujący w technice srebrowej to za mało to proponujemy druk na suchym minilabie Epson SureLab D700. Jeżeli Waszym priorytetem są duże wydruki wielkoformatowe o jakości fotograficznej to i tutaj mamy dla Was niespodziankę. Fotoobrazy i duże zdjęcia drukujemy bowiem na 12 kolorowym ploterze pigmentowym CANON imagePROGRAF PRO-4000 z podwójnym podajnikiem rolkowym zapewniający najwyższą jakość wydruków na rynku zarówno fotografii jak i grafik w rozmiarach nawet 100 cm x 300 cm na różnych podłożach do drukowania m. in. na płótnie, papierach fineart do zastosowań muzealnych i wystaw.

FotolabNET tworzą osoby młode ze świeżym spojrzeniem na proces zamawiania i wywoływania zdjęć. To właśnie dla Was wprowadziliśmy system składania zleceń bezpośrednio na naszej firmowej stronie, która dostosowana jest również do pracy na telefonie. Umożliwia to więc łatwe zamawianie i wywoływanie zdjęć prosto z telefonu, tabletu i komputera bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu (działamy w branży od ponad 15 lat) oraz oczywiście wyposażeniu zaplecza technicznego, mogliśmy ująć w swojej ofercie tak atrakcyjne możliwości, jak np. kalendarze ze zdjęciami wybranymi przez naszych klientów, wizytówki, podkładki pod myszkę, fotokubki, czy plakaty. Dzięki wdrożeniu odpowiedniej jakości łańcucha dostaw, za pomocą współpracy z firmą InPost i Paczka w RUCHu oferujemy swoje produkty m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Trójmiasto, Szczecin, Słupsk, Gdańsk, Kraków, Koszalin, Katowice, Poznań, a także na terenie całego kraju.

Aby Wasze zdjęcia prezentowały się jeszcze piękniej zapraszamy do naszego salonu po ramki i fotoalbumy na zdjęcia. W swojej ofercie posiadamy duży ich wybór.

Zapraszamy do współpracy.