Wywoływanie zdjęć online
szybko i bez ograniczeń


Zastanawiasz się gdzie dobrze i szybko wywołać zdjęcia i odbitki cyfrowe w różnych formatach? Sprawdź naszą najnowszą aplikację do zamawiania odbitek online bezpośrednio z telefonu, komputera lub tabletu i przekonaj się, że wywoływanie zdjęć cyfrowych jest teraz proste i przyjemne. Zamawiając wydruki zdjęć przez internet z odbiorem na miejscu, nasz fotolab może je wywołać dla Ciebie nawet tego samego dnia. Jeżeli chcesz wyślemy je kurierem prosto na podany adres np. do Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania itd. Nie stawiamy ograniczeń możesz zamówić różne formaty zdjęć w jednym zleceniu. Do Waszej dyspozycji mamy odbitki cyfrowe w rozmiarach od 9x13 cm do 30x45 cm i wydruki zdjęć aż do formatu 100x150 cm.

Wywoływanie zdjęć przez internet, aplikacja

Zamów zdjęcia online i odbierz w salonie w Słupsku lub wybierz dostawę do domu.

Odbitki zdjęć dostępne w aż 27 formatach

Dokładne formaty zdjęć oraz ich rozmiary opisane są w linku do każdej odbitki cyfrowej

Trzy sposoby kadrowania Twoich zdjęć

Kadrowanie przez dopasowanie
Kadrowanie przez dopasowanie

W tym trybie okienko podglądu dopasowane jest do danego formatu papieru np. 10x15. Widoczny obszar przedstawia dokładnie ten fragment zdjęcia, który będzie wywołany na papierze fotograficznym. Po najechaniu myszką na zdjęcie można je dopasować do własnych preferencji.

Pełny kadr
Pełny kadr

W tym trybie okienko podglądu także dopasowane jest do danego formatu papieru np. 10x15. Zdjęcie natomiast umieszczone jest w całości bez żadnych cięć. W przypadku niedopasowania formatu (inne proporcje boków) na bokach pozostaną widoczne białe paski. Jest to tryb automatyczny.

Kadrowanie przez zaznaczanie
Kadrowanie przez zaznaczanie

W tym trybie okienko podglądu przedstawia całe zdjęcie. Widoczny obszar niebieski dopasowany jest zaś do rozmiaru zdjęcia (jego formatu np. 10x15). Można go modyfikować myszką aby dopasować kadr do własnych potrzeb widząc jednocześnie zaciemniony obszar pozostający poza zadrukiem.

Dodatkowe efekty kolorystyczne

Zdjęcie kolorowe
Zdjęcie kolorowe
Zdjęcie czarno białe B/W
Zdjęcie czarno białe B/W
Zdjęcie w kolorach sepi
Zdjęcie w kolorach sepi

Dlaczego wywoływanie zdjęć online jest proste?

 • możliwość wywołania nawet jednego zdjęcia
 • odbitki zdjęć w wielu formatach
 • papier w wersji błyszczącej i matowej
 • zmiana kierunku kadrowania pion, poziom
 • możliwość dodania białej ramki do zdjęć
 • odbitki online dostępne w wersji standardowej
 • możliwe łączenie kilku formatów w jednym zleceniu
 • działa na komputerze, tablecie i telefonie
 • automatyczne wczytanie zlecenia np. po awarii
 • nie wymaga instalowania dodatkowych programów
 • możliwość zamawiania zdjęć przez całą dobę
 • odbitki online dostępne w wersji premium

Odbitki zdjęć na papierach PREMIUM

Nasz fotolab stawia głównie na wysoką jakość zdjęć dlatego poza podstawowymi formatami odbitek wszystkie formaty zdjęć wykonujemy na papierze FUJICOLOR Crystal Archive Type DPII. Jest to papier do zastosowań profesjonalnych charakteryzujący się wysokim kontrastem. Wywoływanie zdjęć cyfrowych z jego zastosowaniem sprawia, że wydruki posiadają dużą głęboką czerń nieosiągalną na zwykłym ekonomicznym papierze.